Elektromobilność i energetyka

Elektromobilność i energetyka to obszary, które przez cały czas rozwijają się dynamicznie, a postęp technologiczny wyprzedza regulacje prawne. Dlatego wsparcie doświadczonego zespołu jest kluczowe przy ocenie ryzyka, przeprowadzaniu inwestycji i realizacji projektów. 

Nie tylko tworzymy rozwiązania, które odpowiadają obecnym potrzebom, ale przede wszystkim przygotowujemy strategię na przyszłość. Angażujemy się w kształtowanie zmian i tworzenie narzędzi prawnych, które wspierają naszych klientów w realizacji ich celów. 

Barbara Wacht

Radca Prawny, Partner Zarządzający

Barbara Wacht

Bartosz Kubik

Partner

Bartosz Kubik

Dynamiczne środowisko pracy to dla nas codzienność. Rozumiemy specyfikę współpracy z firmami tworzącymi trendy gospodarcze na rynkach wschodzących.

Poznaj cały zespół

Aktualność

Zarządzanie zgodnością w przedsiębiorstwie przestało być domeną wyłącznie firm inwestycyjnych oraz instytucji finansowych. Tematyka „compliance” nie ominęła również podmiotów sektora energetycznego. Są one bowi...

06.05.2024

Przedsiębiorcy

Ważna wiadomość dla wszystkich przedsiębiorców działających w sektorze energetycznym. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał postanowienie, które może znacząco wpłynąć na firmy w tej branży. W swoim o...

26.03.2024

Skontaktuj się z nami

Katowice

Al. W. Roździeńskiego 1a, 40-202 Katowice

Google maps

Warszawa

ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa

Google maps