Naszym priorytetem jest pomoc klientom w dynamicznym rozwoju i bezpiecznym prowadzeniu biznesu. Jesteśmy kancelarią dla firm, które nie boją się nowych, przełomowych działań.

Prowadzenie nowoczesnej firmy wymaga odwagi, wiedzy i wsparcia ekspertów. Kancelaria Rubicon łączy unikatowe doświadczenia biznesowe i specjalistyczną wiedzę prawną. To sprawia, że jesteśmy w stanie dotrzymać kroku szybko rozwijającym się firmom. 

Dla nas priorytetem jest pomoc klientom w dynamicznym rozwoju i bezpiecznym prowadzeniu biznesu oraz osiąganiu wyznaczonych celów. Przewidujemy, co może być korzystne w przyszłości, ale także uwzględniamy aktualne potrzeby. Nie są to tylko teoretyczne analizy, ale jasno sprecyzowane plany, które można wcielić w życie.

Realizujemy projekty dla liderów w obszarze nowych technologii, w tym z branży elektromobilności i zapewniamy im kompleksową opiekę prawną. Jesteśmy kancelarią pierwszego wyboru dla firm, które nie boją się nowych, przełomowych działań. Nasi klienci rozwijają swoje biznesy, a my dbamy, żeby mogli spać spokojnie. 

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm: łączymy specjalistyczną wiedzę prawną, z doświadczeniem i znajomością realiów biznesowych. Jesteśmy partnerami dla nowoczesnego biznesu oraz kancelarią, w której specjaliści chcą pracować.

Zaangażowanie: staramy się zrozumieć biznesową perspektywę klienta i spojrzeć na priorytety jego oczami.

Elastyczność: w naszym słowniku nie ma pojęcia „nie da się”. Szukamy efektywnych rozwiązań, aby nasi klienci mogli osiągać wyznaczone cele.

Odpowiedzialność: klienci przychodzą do nas z ogólnym problemem, z którym chcą się uporać. My analizujemy sytuację i dostarczamy najlepsze i jak najbardziej holistyczne rozwiązania, które zabezpieczą biznes nie tylko teraz, ale także w przyszłości.

Odwaga: nie boimy się zmian i szukania nieszablonowych rozwiązań. Mówimy głośno, co myślimy, pokazujemy potencjalne zagrożenia, równocześnie proponując rozwiązania. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania, a także przewidujemy konsekwencje podejmowanych decyzji.

Barbara Wacht

Radca Prawny, Partner Zarządzający

Barbara Wacht

Bartosz Kubik

Partner

Bartosz Kubik

Dynamiczne środowisko pracy to dla nas codzienność. Rozumiemy specyfikę współpracy z firmami tworzącymi trendy gospodarcze na rynkach wschodzących.

Poznaj cały zespół

Rekomendacje

Retail Robotics Manufacturing & Services

Prezes zarządu

Prawnicy Kancelarii wykazują się dużym profesjonalizmem i zrozumieniem dla naszych potrzeb biznesowych oraz bezpieczeństwa prawnego. Cenimy sobie ich skrupulatność, rzetelność, komunikatywność oraz sprawne przelewanie naszych wizji biznesowych na postanowienia zawieranych umów.

EKOEN

Prezes Zarządu

Kancelaria Rubicon podchodzi do realizacji wszystkich zadań z dużą operatywnością i skrupulatnością. Pracownicy Kancelarii zawsze sprawnie reagują na pojawiające się zagadnienia, przedstawiając możliwe rozwiązania w przystępnej i efektywnej formie.

Pomoc prawna ze strony Kancelarii Rubicon pozwala zachować spółce EKOEN komfort bezpieczeństwa prawnego oraz pewność dotyczącą należytego prowadzenia przesz spółkę procesów biznesowych.

Ekoenergetyka

Prezes Zarządu

Polecamy Kancelarię Rubicon jako kompetentnego partnera do współpracy w zakresie stałej obsługi prawnej w tym w tematach dotyczących strukturyzowania przedsiębiorstw, fuzji i przejęć, compliance, własności intelektualnej, nowych technologii oraz doradztwie korporacyjnym. To duże szczęście i ogromny komfort posiadać partnera, który jest w stanie szybko i trafnie reagować na problemy pojawiające się w działalności przedsiębiorstwa, związane z istniejącym gąszczem i meandrami przepisów prawa a także niejednokrotnie trudnymi relacjami z kontrahentami

Skontaktuj się z nami

Katowice

Al. W. Roździeńskiego 1a, 40-202 Katowice

Google maps

Warszawa

ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa

Google maps